Služby


Demolice a demontáže staveb a jejich částí

Demolice a demontáže staveb a jejich částí

Potřebujete demontáž staveb nebo kompletní dodávku demoličních služeb? Obraťte se na nás. Navrhneme Vám správné řešení a zajistíme kompletní servis. Naše společnost má v tomto oboru již více než patnáctiletou tradici. Díky postupnému růstu Demont Servisu, jeho rozvoji a získaným zkušenostem, patříme dnes k málo firmám v České republice, které zvládají i demolice budov, jež jsou vyšší než 30 metrů. Stále váháte?
Likvidace technologických zařízení

Likvidace technologických zařízení

Hledáte někoho na likvidaci zastaralých technologických zařízení? Obraťte se na Demont Servis. Naše firma se mimo jiné specializuje na demolice a demontáže staveb, nevyužívaných objektů, kovových konstrukcí, kotelen, mostních konstrukcí, nádrží, sil a hal, popř. demontáží nepotřebného technologického zařízení přímo v provozu.

Zemní práce

Zemní práce

Jednou z dalších činností, které zajišťujeme, jsou zemní práce. Pokud si vyberete Demont Servis jako hlavního dodavatele demoličních služeb, budete určitě spokojeni. Veškeré práce provádíme se špičkovým technickým vybavením a za pomoci vlastních profesionálů. Díky našemu modernímu strojovému parku jsme schopni flexibilně reagovat na každou nabídku. Naším cílem je nejen dobře odvedená práce, ale také spokojený zákazník, proto se snažíme vyjít vstříc všem našim klientům.
Recyklace stavebního odpadu

Recyklace stavebního odpadu

Jelikož se naše společnost specializuje na dodávku kompletních demoličních služeb, samozřejmou součástí nabídky Demont Servisu je také recyklace stavebního odpadu. Naší specifickou činností je tedy i ekologická recyklace, protože stavební a demoliční odpady mají širokou škálu využití a je nutné jejich další zpracování. Veškerý stavební odpad mimo jiné podléhá zákonu o odpadech a musí se mechanicky upravit, aby byly splněny prováděcí předpisy zákona.
Kovový odpad

Kovový odpad

Demoliční a likvidační práce nejsou jedinými činnostmi, které poskytujeme. V naší nabídce služeb můžete využít i výkupu kovového odpadu. Společnost Demont Servis je jedna z mála firem, která provádí demoliční a bourací práce, ale zároveň zlikviduje suť, nepotřebný stavební materiál nebo kovový šrot.
Technické vybavení

Technické vybavení

Technické vybavení společnosti Demont Servis s.r.o.