Demolice a demontáže staveb a jejich částí

 Slévárna Králův DvůrPotřebujete demontáž staveb nebo kompletní dodávku demoličních služeb? Obraťte se na nás. Navrhneme Vám správné řešení a zajistíme kompletní servis. Naše společnost má v tomto oboru již více než patnáctiletou tradici. Díky postupnému růstu Demont Servisu, jeho rozvoji a získaným zkušenostem, patříme dnes k málo firmám v České republice, které zvládají i demolice budov, jež jsou vyšší než 30 metrů. Stále váháte?

 

Pokud se rozhodnete využít našich kvalitních služeb, zajistíme Vám kompletní dodávku demoličních prací, včetně následné přípravy pro další stavební činnosti. Demont Servis je spojení špičkového technického vybavení, profesionality a zkušeností. V případě, že hledáte společnost, která se specializuje na demolice budov, průmyslových areálů, továren, železobetonových, betonových a ocelových staveb, komínů a jiných objektů, pak jste na tom správném místě.

 

Spolupráce s námi začíná přípravnou fází, ve které Vám zpracujeme plán prací a ochotně poskytneme potřebné informace. Rádi Vám pomůžeme s vyřízením nezbytných povolení na úřadech a zajistíme pro Vás i demoliční výměr. Chcete znát další důvody, proč zvolit Demont servis? Tady jsou. Veškeré služby jsou poskytovány vyškoleným personálem. K dispozici máme velký strojový park s vlastní moderní mechanizací, což nám umožňuje odvádět práci kvalitně, v krátkem čase a za zajímavých cenových podmínek. Navíc vše provádíme bezpečně a ekologicky.

Pozor, to není vše. Naše demoliční firma Vám samozřejmě zajistí i další služby, které souvisí s bouráním objektů. Odstraníme veškeré odpady v souladu s platnými zákony a předpisy, takže zajístíme recyklaci v místě demolice nebo odpad odvezeme na recyklační středisko. Demolicí to pro nás však nekončí! Terén urovnáme, zhutníme a připravíme k budoucí výstavbě popř. zatravníme. Věřte, že na demoliční práce jsme pro Vás tou správnou volbou.