Likvidace technologických zařízení

 

ObrazekHledáte někoho na likvidaci zastaralých technologických zařízení? Obraťte se na Demont Servis. Naše firma se mimo jiné specializuje na demolice a demontáže staveb, nevyužívaných objektů, kovových konstrukcí, kotelen, mostních konstrukcí, nádrží, sil a hal, popř. demontáží nepotřebného technologického zařízení přímo v provozu.


Při likvidačních pracech využíváme moderní technologii dělení prostřednictvím demoličních hydraulických nůžek. V našem technologickém parku máme k dispozici hydraulické nůžky s různými délkami ramen, konkrétně 34 m, 22 m a 12 m. Tato metoda je založena na postupném rozebírání ocelových konstrukcí mechanickým způsobem, což je z hlediska vlivu na okolní prostředí jedna z nejšetrnějších možností likvidace. Díky těmto postupům jsou objekty nejen zdemolovány, ale vzniklý odpad je vytříděn a uložen do bezpečné vzdálenosti od likvidovaného objektu. Naší prioritou je tak nejen kvalitně odvedená práce, ale i bezpečnost, proto se snažíme riziko úrazu snížit na minimum.

 

A co víc? Společně s likvidací poskytujeme také odvoz či odkup kovového odpadu za velmi zajímavé ceny. Pokud se pro danou službu rozhodnete a objednáte ji již dopoledne, jsme schopni Vám vyměnit kontejnery ještě týž den, což usnadní práci firmám, které u Vás montáž nebo demontáž provádí. Výměna kontejnerů do 24 hodin je pro nás samozřejmostí a to v případě potřeby i mimo pracovní dny.

 

Likvidaci technoligických zařízení provádí jen kvalifikovaní pracovníci za pomoci toho nejmodernějšího zařízení. Pokud tak hledáte firmu, která má zkušenosti s likvidacemi, je profesionální a jejím cílem je vždy spokojený klient, pak jste na správném místě. Společnost Demont Servis je tu pro Vás již 15 let.